Apie mus

APIE MUS

Africanmarket veiklą pradėjo 2020 m. Lapkričio mėn. Įmonė tiekia maisto produktus visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Įmonė yra džiovintų ir rūkytų žuvų platintojai ir įmonei vadovauja tam skirta komanda, turinti didelę patirtį maisto pramonėje ir daugelį metų išlaikę puikią reputaciją pramonėje.
Mūsų tikslas yra pateikti aukščiausios kokybės Afrikos ir Karibų jūros regiono maisto produktus ir gėrimus, ir padaryti juos prieinamus vartotojams Lietuvoje ir aplink ją, Baltijos šalyse ir ES.

Įmonės tikslai yra šie:
Pranokti klientų lūkesčius tiekiant kokybiškus maisto produktus ir gėrimus. Teikti platų ir įvairų produktų asortimentą iš Afrikos ir Karibų jūros regiono maisto produktų. Siekiant užtikrinti puikų klientų aptarnavimą. Sukurti Afrikos ir Karibų jūros regiono maisto ir gėrimų vieno langelio principą – prekes teikti didmenininkams, mažmenininkams, restoranams ir maitinimo įstaigoms. Mes ir toliau didiname savo produktų pasiūlą, kokybiškų maisto produktų ir gėrimų asortimentą, parduodame prekes labai konkurencingomis kainomis.

Mūsų parduotuvė yra centrinėje vietoje, lengvai pasiekiamos viešuoju transportu. Artimiausia autobuso stotelė yra Žalgirio st. Parduotuvė yra lengvai pasiekiama automobiliu iš sporto salės GymPlius arba „Jammi“ kebabinės, o pirkėjai gali nemokamai naudotis automobilių stovėjimo aikštele.